OTEL BİLGİLERİ


Cennet Türkiye’mizin eşsiz güzelliğine sahip Marmaris bildiğiniz üzere ne batıdadır nede güneyde tam köşede güney batıdadır. Bu şu anlama geliyor Marmaris’imiz güney kadar nemden kaynaklı bunaltıcı sıcaklara sahip değildir, ama sıfır nemde yoktur. Güneyin biraz neminden batının (Bodrum, Çeşme gibi) biraz rüzgarından almıştır. Hele ki İçmeler’e geldiğinizde Marmaris’den 3° daha serindir. Deniz suyumuz ise yine güney gibi aşırı tuzlu değildir. Yüce Rabbimiz sanki özene bezene yaratmış güzel Marmaris’imizi…İçmelerimizde özellikle denize yakın bölgelerde yokuş yoktur, dümdüz bir ova olması yürüyüş yapabilme, alışverişlerinizi yürüyerek yapabilme rahatlığı sunmaktadır.

 

Çam ve günlük ağaçları ile çevrili güzel Marmaris’imizin eşsiz İçmeleri deniz&güneş ikilisi ile birleştiğinde tadına doyulmaz muhteşem bir güzellik sunmaktadır. Birde buna mavi bayraklı yarım ay şeklindeki İçmeler Plajımızı ekledikmi işte cennetten bir köşe.

 

ARYA OTEL denize ve şehir merkezine 150 metre mesafede bulunmaktadır. Konum itibariyle denize yakın olan ana cadde üzerinde Mart Tatil Köyü ile sırt sırta bulunmaktayız. Kendi tarifimize göre Şehrin içinde ama şehirden uzak konumda olan otelimizde yol gürültüsü, eğlence merkezlerinin zaman zaman karmaşık müzik ve eğlence gürültüsü olmaz. Çünkü üç tarafımız parklar ile çevrilidir. Araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz genişlikte olan caddeye veya sokağa cephemiz vardır. Marmaris’e giden dolmuşlar (her 15 dakkada bir) otelimizin yanındaki caddeden (50 metre) geçmektedir ve Marmaris otelimizden 7 km mesafededir, öyle ki beş dakika içinde gidebiliyorsunuz.  

 

ARYA OTEL geniş bir güneşlenme alanına sahiptir, sevgili misafirlerimiz burada zaman zaman kitaplarını okurken zaman zaman da birbirlerini ateşleyip su topu oynayabiliyorlar yada penguen dansı yapabiliyorlar. Sürekli olarak hizmet verdiğimiz snack ve havuz barımızdan siparişlerini vererek bu güzelliğin tadına maximum seviyede ulaşıyorlar. Sevgili misafirlerimizin komforu için gerekli olan duş alma yeri, soyunma kabinimiz, WC, 70 cm kalınlığında şezlong minderlerimiz ve havlusu olmayanlar için günlük 5 TL karşılığında kiraya verdiğimiz mis gibi tertemiz havlularmız mevcuttur. İsteyen kitabını okuyor, isteyen kağıt, tavla vs oynuyor, isteyen içkisini içiyor, isteyen namazını kılıyor duasını ediyor. Kimsenin kimse ile ilgilenmediği her türlü algıya anlayışa inanca saygılı bir ortam ve anlayış içerisindeyiz.

ARYA OTEL kaliteye ayrı bir önem vermektedir. Şöyle ki odalarımızda kullandığımız tekstil ürünlerinden tutunda restaurantımız için gerekli olan tüm mutfak gıda ürünlerini en iyilerinden seçiyoruz. Gıda ürünlerimizi alıp depolamak yerine günü birlik almayı tercih ediyoruz, sizlere en taze şekilde ulaşması için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. Yeni mutfağımız tüm hijyen kurallarına uygun vaziyette planlanmış olup kahvaltı bölümümüz ayrı akşam yemeği bölümümüz ayrı ve bulaşıkhane ayrı olarak dizayn edilmiştir. Siz sevgili misafirlerimizin yerine kendimizi koyarak adımlar atıyoruz. SİZLERİN MEMNUNİYETİ BİZLERİN MUTLULUĞU…

Herkes tatilini havuz kenarında veya bulunduğu yerdeki denize girerek geçirecek değil ya…Otelimizi merkez alarak çeşitli yerlere giderek bu bölgenin tadını çıkarabilirsiniz. Dilimiz döndüğünce size biraz gezilebilecek yerleri yazayım.

ROTA1:DEREÖZÜ-TURUNÇ-AMOS-KUMLUBÜK

ROTA2:OSMANİYE (BAL MERKEZİ)-BAYIR-ÇİFTLİK-SÖĞÜT-SELİMİYE-BOZBURUN-ORHANİYE (KIZKUMU)-TURGUT-TURGUT ŞELALESİ-HİSARÖNÜ-DEĞİRMENYANI-AMAZON-YEDİ ADALAR-EMEL SAYIN KOYU-BÖRDÜBET

ROTA3:DATÇA MESUDİYE-KARAİNCİR-AKBÜK-PALAMUTBÜKÜ-OVABÜKÜ-KURUBÜK-AKÇABÜK-KNİDOS-KURUCABÜK-KARGI KOYU  VS…

ROTA4:SEDİR ADASI-İNCEKUM-GÖKOVA (AKYAKA)

Websitemizde tüm ayrıntılar yer alacaktır…

 

            ARYA OTEL kendi içinde markalaşmıştır. Alt markalarımız;

  • Varuna A-Lacarte Restaurant
  • Soma Cafe&Bar
  • Tvastar Vitamin Bar
  • Mitra
  • Agni
  • Dyaus

Varuna A-Lacarte Restaurantımızda yerli ve yabancı misafirlerimiz için alternatifler ürettik. Şöyle ki misafirlerimiz için sulu yemek ve yarım pansiyon menüsü oluşturduk siz değerli müşterilerimiz hangisini isterlerse onu seçebilirsiniz.  Sevgili misafirlerimiz 25 TL karşılığında sulu yemek menüsü, 35 TL karşılığında yarım pansiyon menüsü veya bizim size sunduğumuz mavi ana menümüzden ne arzu ederseniz o yiyecekleri seçme özgürlüğüne sahiptirler. Ayrıca tabak kahvaltısı, İngiliz kahvaltısı ve serpme kahvaltı çeşitlerimizde mevcuttur.